2022 Finansal Astroloji | Kripto Para Borsaları | Borsa | Dolar, Euro | Altın, Gümüş

2022 Finansal Astroloji Ana konuları KITLIK , FİNANSAL KRİZ VE DEPREMLER

2022 girişine baktığımız zaman genel gündem tarım, gıda sektöründe sorunlar, madencilik ,  inşaat endüstrisi, emlak , ekonomi ve  yabancı ülkelerin dış kamu güvenliği ile ilgili finansal ilişkileri ( kripto paralar ile ilgili devletlerin yasa çalışmaları ) , devlet ve hükümet başkanları olacak.

Yılın ilk üç ayı  (ocak ,şubat ,mart )daha çok ticaret, lüks tüketim firmalarındaki iflaslar ve ticari sorunlar , sinema ,sanat  sektöründe sorunlar , oteller ve konaklama ile ilgili sorunlar  ikili ilişkilerdeki sorunlar gündem olacaktır.. Tıbbi araştırmalar ve ilaç sekötürü de gündem olacaktır

Bunun yanı sıra çeşitli derneklerin toplulukların daha ön planda olduğu bir yıl geçeceğiz.

Yılın 2. Üç ayı  (nisan ,mayıs ,haziran )güneş ve ay tutulması döngüsü ve yine merkür retrosu döngüsü içinde olacağız …

Depremler ve doğal afetler ve patlamalar dünya gündemini belirlerken dünyadaki küresel ekonomik kriz daha da belirginleşecektir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde savaş söylemleri yine ön plana çıkacaktır.

Yılın üçüncü çeyreği  (temmuz ,ağustos ,eylül ), jupiterin koç burcunda seyri ve retro yapması , saturn kova burcu retrosu ,saturn güneş ve uranus ün sert açıları gündeme askeri ve siyasi konuları ve devletlerin işçi sendikaları ile sorunları , küçük sanayiciler ile büyük sanayicilerin çatışmasını , maden ve petrol endüstrisinin gündem olması , tarımda çeşitli sorunlar ortaya çıkması olacaktır.

Yılın son çeyreği  (ekim kasım aralık ) hem yine tutulma döngüsü hem de dünyanın gündemine damga vuracak marsın ikizler burcundaki retrosu ve 2022 yi kapatırken Merkür’ün 4. Kez retro yapması ile kapatmamız çok etkin bir ticari sorunlar silsilesini getirecek. Köklü şirketlerin iflası ,el değiştirmesi ,ticarette kandırılmalar , tüm dünyada derinleşen finansal mali krizler , orduları yerel kuvvetleri göstereceği için bazı ülkelerde iç savaş veya devrim niteliğinde olaylar yaşanabilir. İletişim ve ulaşım sorunları olabilir..

Genel olarak sağlık alanında 6 Mart’ta kadar pandemide yine tehlikeli dönemler ve yeni varyantlar çıkabilir dikkatli olmak gerekmektedir..  8 nisan itibariyle daha rahat nefes alacağımız , daha iyi ilaçların bulunacağı bir döneme girmiş olacağız .. Kışa dikkat edin kendinizi korumaya devam edin..

Sağıkta  özellikle mart başına kadar ki dönemde böbrekleriniz , üreme organlarınızın sağlığına , üst solunum yolları ve akciğer sağlığınıza dikkat edin. Yılın ilk yarısı ayak sağlığınıza , ikinci yarısı baş  ve boyun sağlığınıza dikkat edin…

Estetik ameliyat olmak için Nisan ayı , 5-22 Haziran ,18 temmuz -11 Ağustos 3-22 ekim arası daha uygundur ( not herkesin genel doğum haritasını da kontrol etmek gereklidir.. )

Dünya finansal piyasalarına Çin Amerika Rusya yine yön verecek olsa da astrolojik olarak  altın dışında gümüş , bakır ve platin gibi değerli madenler de gündem olacaktır. Döviz ,borsa  ve emlak krizi tüm dünyada dalgalı olarak etken olacaktır.. Gıda ve özellikle şeker ve pirinç gibi gıdaların daha çok krizsel duruma dönüşeceği bir yıldayız..

Meteorolojik olarak çok soğuk bir kış geçirecek tüm dünya..

2022 den astrolojik olarak en çok etkilenen ülkeler TÜRKİYE , İSKANDİNAV ÜLKELERİ , YUNAN ADALARI , KIBRIS , SURİYE ,KORE ,FAS ,İNGİLTERE ,AMERİKA ,RUSYA ,ÇİN ,MISIR, YILIN İKİNCİ YARISI ALMANYA , İSRAİL ,İTALYA olacaktır..

DEPREM RİSKİ OLAN ÜLKELER , Ege Denizi Yunan Adaları tarafı, Türkiye’nin doğusu ,İran, Suriye, Kıbrıs açıkları, Rusya , hint okyanusu, Pasifik, Atlantik okyanusu, Kuzey ve Güney Amerika, Avustralya,,Doğu Avrupa olacaktır. Antartika da da buzul kopmaları ; çeşitli doğa olayları meydana gelebilir..

2022 TÜRKİYE

2022 ülkemiz için çok kritik bir yıl bütün tutulmalar ve ay düğümlerinin boğa akrep aksındaki seyri ülkemizi çok fazla etkileyecek..

Finansal Astroloji videomda; Kripto Para Borsaları, Dünya ve Trükiye Borsaları, Dolar, Euro, Altın, Gümüş astrolojik yorumumu sizlerler paylaştım.

Finansal Astroloji (Para Astroloji) videolarını ve Kripto Para Piyasaları videolarını kanalımdan https://www.youtube.com/c/mayakoseoglu izleyebilirsiniz. Finansal Astroloji videolarının aylık olarak çekmeye devam ediyoruz. Dolar, Altın, Emtia, Dünya Borsaları, Türkiye Borsaları, Kripto paralar (Bitcoin, Ethereum, Altcoin, Binance [BNB], dahası o ay içinde sizden gelen istekler doğrultusunda bilinen ve az bilinen Kripto paralar, Altcoin ve Tokenleri incelemeye devam ediyoruz.

Finansal Astroloji video içeriklerini hazırlarken sadece Kripto Para Piyasaları, Dünya ve Türkiye Borsası, Dolar, Altın, Euro, Sterlin olarak kısıtlamadan araştırmalarımızı yaparken geleceğin yatırım araçlarına da bakarak (Meta Verse, Web 3.0…) daha geniş çaplı araştırma yaparak hazırlıyoruz.

Bir yanıt yazın