Thetahealing® nedir ?

Thetahealing nedir

THETAHEALİNG®  SEANSLARI 

Thetahealing® nedir ? 

Thetahealing® ,Vianna Stibal tarafından kurulan dünyaca ünlü bir meditasyon tekniği ve manevi felsefedir. Yaradan ile bağlantı kurarak zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu geliştirmenize ve hayatınızdaki bir çok sorunun ( para ,sağlık ,ideal kilo , iş, kariyer ,ilişki ,evlilik ,SINAV STRESİ  … vb ) çözülmesinde  yardımcı olan mükemmel bir tekniktir. Thetahealing® tekniğinde her şey Yaradan tarafından ve O’na tam teslimiyetle gerçekleşir. 

Seans boyunca ; seansı seçen kişinin  sorununu çözmek için kök inançları bulup  theta meditasyon seviyesinde kişinin farketmesini ve değiştirmesine tanıklık ederiz. 

Thetahealing® yaşam tarzı, olumsuz inançlardan kurtulmanızı ve şükran duymanızı, yaptığınız her şeyde en iyi halinizi ortaya çıkarmanızı ve erdemleri geliştirmenizi farketmenizi sağlar.

Sonuçta , Thetahealing® tekniği ile  artık size hizmet etmeyen , ihtiyacınız olmayan blokajlarınızı anda dönüştürüp;  bilinçaltı düşüncelerinizi ve duygularınızı başarı ve kalıcı mutluluk için yeniden programlayarak kendi gerçekliğinizi ve geleceğinizi yaratabileceğinizin farkına varırsınız .

Bir kaç örnek ile Thetahealing® seans ve uygulamasını açıklamak isterim : 

1-HASTALIKLAR : 

 Her şifa tekniğinde geçerli olarak önce doktora gitmeli ve tedavi sürecine mutlaka uymalısınız …

Thetahealing® tekniği  ; tıp yanında eğer seçerseniz tamamlayıcı bir uygulama sürecidir. 

Hastalıklara baktığımız zaman aslında tıpsal  tedavi görürken ruhunda iyileşmesi gerekmektedir.. Ruh  ve beden bütünlüğü artık tüm dünyada kabul edilen bir gerçek. Ayrıca hastalıklar önce aura bedenlerimizde başlar oradan fiziksel bedene yansır …

*Tedavi sürecindeki hastalığınızda hangi duygunun ,hangi inancın sebep olduğunu bilmek ister misiniz ? 

*Genetik ya da çocukluktan gelen sürekli tekrarlayan bir hastalığınız  bir durumunuz varsa buna sebep olan kök inanç ve duygu nedir bilmek ister misiniz? 

*Bedendeki her bir organ ,kas, kemik ,doku ve hücre üzerinde çalışabiliriz. 

*Sezgisel şifa iki taraflı çalışır.. Sezgisel  olarak hastalığın kök inancını bulmalı ve  şifa olarak hastalığa sebep olan duygu ve düşüncenin ,atasal aktarımların da değişimini gözlemleriz. Böylece hastalık süreçlerinizde  daha hızlı iyileşme sağlarsınız.

*Daha sağlıklı bir yaşam ister misiniz? 

**Yasal Uyarı: Seanslar / dersler  bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.Mevcut tedavilerinize destek olmak amacıyla yapılmaktadır.  Lütfen doktorunuza başvurunuz …

2-İDEAL KİLO : 

Diyetisyen, spor hocası ile çalışırken ya da kendiniz rejim yaparken bazen istediğiniz sonuçları hemen alamayabilirsiniz. 

İşte burada EK DESTEK olarak biz kilo ile ilgili bilinçaltı çalışması ile daha rahat ve kolaylıkla istediğiniz ideal kilonuza ulaşmanızda yardımcı oluyoruz.. 

Neden kilo problemi yaşıyorsunuz ya da neden kilo veremiyorsunuz ? 

Bunların hepsinin altındaki kök inançları ve inanç programlarınızı gözden geçiriyoruz ve bundan sonra kolaylıkla kilo vermenizde yardımcı olacak seans gerçekleştirebiliriz ..

Thetahealing ile ideal kiloya ulaşmak ister misiniz ? 

3- PARA / BOLLUK/BEREKET  : 

Bu neden hep benim başıma geliyor?

Neden aynı olayları tekrar yaşıyorum? 

Hayatınızda bir şeyi değiştirmek isterseniz neyi değiştirmek isterdiniz?

Thetahealing® tekniği ile belki size ya da  atalarınıza  belki topluma ait ( bizim ülkemizde çok net atasözleri ve deyimler vardır. Biz bu karmik yapıyı maalesef taşıyoruz. Örnek:  Para elinin kiridir. Bunu kim çıkardı , neden çıkardı ?Oysa para çok güzel bir araçtır ve hayatımız için gerekli birşeydir..) size hizmet etmeyen bir çok duygu ,düşünce ve inancı anında değiştirebiliriz.   Her hangi bir inanca bağlı yaşam olaylarınızı değiştirerek bereket , gelir , kazanç ile ilgili problemlerinize çözüm  bulabiliriz..

*Kariyerinizde neden terfi alamıyorsunuz ? Doğru işte mi çalışıyorsunuz ? Neden bırakıp başka işi seçmiyorsunuz ? Bunların hepsinin altında bir sürü çeşitli kök inanç olabilir…Bunları bulup değiştirdiğimizde istediğiniz kariyer hedefinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

*Hayatınızda daha fazla para ve gelir akışı yaratmak ister misiniz ? 

*Yeteneklerinizi potansiyellerinizi keşfetmek ister misiniz? 

*İşlerinizi daha da büyütmek ister misiniz ? 

4- İLİŞKİLER /EVLİLİK VE RUH EŞİ : O  ruh eşi buraya gelecek 🙂 Siz eşsizsiniz ; ruhunuzun bir eşe ihtiyacı var mı ? Kendinizin en iyi versiyonu olduğunuzun farkında mısınız ? 

*İlişkilerinizde ya da evliliğinizdeki problemlerin kaynağına indiğimizde aslında bize ait olmayan bir çok ilişki sorununu alıp kopyaladığımızı görmekteyiz. 

*Bazen bir ilişki yaratmak kadar ilişkiyi, evliliği bitirmek de sorunlu olabiliyor … 

Thetahealing® tekniği ile ilişki ve evlilik konularının sorunlarının da kök inançlarını bulup değiştirebiliyoruz.

*Çevrenizden ,ailenizden farklı olarak anne babanızın ilişkisini kopyalamadan ve atalarınızın ilişki sorunlarını kendi hayatınıza yansıtmadan da yaşamanın ve ilişki /evlilik yürütmenin de mümkün olduğunu bilmek ister misiniz ? 

*Kendinize güvenmeyi ,eşsiz ve değerli olduğunuzu , koşulsuz sevgiyle önce kendiniz sevmeyi seçmenizi dilerim .

5 – SINAV STRESİ VE KAYGISI :  Günümüz ergenlerinin genel sorunsalı … Sınava hazırlanan çocuklarınız için bu stres ve kaygının kaynağını buluyoruz, başarı ,güç ,motivasyon nedir? Bu hislere sahip olmalarının farkına varmalarını sağlıyoruz .

 Gelecekten ne bekliyorlar ? Nasıl bir meslek seçiyorlar ve olmayacağına nerede karar verip motivasyonları düşüyor ? 

*Seans içerisinde  beyin loplarını ve beyin kimyasallarını meditasyon tekniği ile dengeleyince sınav başarıları artmakta ve stresleri azalmaktadır … 

Hatırlayın lütfen : Siz gerçekten seçer ve gönüllü olursanız değişime hem değişirsiniz hem de değişimizin farkına varırsınız … 

Evrende her şey değişir ve dönüşür.Siz değişime hazır mısınız ? Kendi gerçekliğinizi yaratmaya hazır mısınız ? 

Yasal Uyarı: Seanslar / dersler  bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.Mevcut tedavilerinize destek olmak amacıyla yapılmaktadır.  Lütfen doktorunuza başvurunuz …

Seans bilgisi ve randevu için : 5335088520 
EĞİTMEN VE UYGULAYICI MAYA ŞERİFE KÖSEOĞLU 

THETAHEALİNG® UYGULAYICILIKLARIM 

Basic , Advanced Thetahealing , Derin Kazı ,Sen ve Yaradan , Yaratım ve Bolluk, Ruh Eşi ,Sezgisel Anatomi , Dünya İlişkileri ,Hastalıklar ve Rahatsızlıklar, Kilo ve Ritm , DNA3 ,Sen ve Eşin ,Sen ve Yakın Çevren ,Sen ve Dünya , Varoluş Seviyeleri 

THETAHEALİNG® EĞİTMENLİKLERİM 

Temel DNA Semineri , İleri DNA Semineri ,Sen ve Yaradan Semineri , Derin Kazı Semineri , Yaratım ve Bolluk Semineri , Ruh Eşi Semineri 

*Seminerler sonunda sizde uluslararası sertifikalı Thetahealing® tekniği uygulayıcısı olacaksınız.