Finansal Astroloji

finansal-astroloji-kripto-para-astroloji
finansal-astroloji-kripto-para-astroloji

Finansal Astroloji Nedir?

Finansal astroloji; Kripto Paralar, Altın, Dolar, Euro, Hisse senedi gibi yatırım araçlarının astrolojik olarak güncel gezegen transitlerine göre kısa ya da uzun vadeli nasıl yön değiştirebileceği öngörüsüdür.

Ek olarak ;Bireysel haritanıza göre hangi üründen daha fazla kazanç sağlayacağınızı finansal astroloji ile öğrenmeniz mümkündür.

Finansal Astroloji de daha doğru sonuca ulaşabilmek için sadece yıldızları ve astrolojik olaylara bakarak değil, teknik analizleri ve dünya gündemini takip edip tüm bilgileri birleştirerek yorumlamak bizi en doğru sonuca götürüyor. Unutmamak gerekirki Astroloji bir bilim dalıdır.

Finansal Astroloji ve Kripto Para Piyasaları yorumlarımı her ay youtube kanalımdan https://www.youtube.com/c/mayakoseoglu yayınlamaya devam ediyoruz.

Finansal Astroloji içeriğinde Dolar, Altın, Dünya ve Türkiye Borsaları, Hisse senetleri ve daha bir çok yatırım aracını sizlerden gelen istekler doğrultusun da yorumlamaktayım.

Finansal Astroloji Play List: https://www.youtube.com/watch?v=A7VdGefmaHU&list=PLRIXypKJ568I4FvhnK84c_HjwJ7k1r7E-

Dolar, Altın, Emtia, Dünya Borsaları, Türkiye Borsaları, Kripto paralar (Bitcoin, Ethereum, Altcoin, Binance [BNB], dahası o ay içinde sizden gelen istekler doğrultusunda bilinen ve az bilinen Kripto paralar, Altcoin ve Tokenleri incelemeye devam ediyoruz.

Finansal Astroloji video içeriklerini hazırlarken sadece Kripto Para Piyasaları, Dünya ve Türkiye Borsası, Dolar, Altın, Euro, Sterlin olarak kısıtlamadan araştırmalarımızı yaparken geleceğin yatırım araçlarına da bakarak (Meta Verse, Web 3.0…) daha geniş çaplı araştırma yaparak hazırlıyoruz.