ACCESS BEDEN PROSESLERİ

ACCESS BEDEN PROSESLERİ

Bedenlerin, kendilerinin nasıl bir hediye olduklarını bilmelerini izin verin ve onlar size hediye olacaklardır.
Gary Douglas 

Bedeninizin farkında mısınız ? Ya da Beden kapasitelerinizin ? Hayatınızdaki her şeyi değiştirmeye bedeninizle olan ilişkinizden  başlasaydınız? 

Bu prosesler ile bedeniniz değiştikçe hayata bakış açınız değişecek.PARA kazanmanız kolaylaşacak;  hayatınızda daha fazla neşeyi; ihtişamı ve daha bilinçli  farkındalık dolu bir yaşamı alıp kabul edebilecek duruma geleceksiniz.

     Access consciousness beden prosesleri , Gary Douglas ve Dr. Dain Herr tarafından geliştirilmiş olan bir enerjitik çalışmadır .Access beden prosesi  bedende oluşan hastalıkları ,gerginlikleri ,direnci değiştirmek ve iyileştirmek için bedene el ile dokunarak yapılan bir enerji çalışmasıdır. 

    Access 3 günlük Beden sınıfı kitapçıklarının ilk sayfalarından bir yazı  : Bedeniniz duygusal, algısal bir organizmadır. Siz ve bedeniniz her şeyin içten gelen farkındalığı içindesiniz. Bedeniniz size bedenlenmenin ve sizi çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır. 

    Bedeninizle farklı bir realiteye sahip olmaya gönüllü olur muydunuz?

     Hücrelerimizin hafızası vardır ,son dönemlerde yapılan çalışmalar bunu ortaya koymaktadır. Atalarımızdan  bize aktarılan kalıtsal hastalıklar ,yaşadığımız çevreden dolayı oluşan psikolojik , duygusal, fiziksel hastalıklara sebep olan ve hücresel hafızamızla bedenimize kilitlediğimiz her bakış açısı ve yargı sonunda fiziksel rahatsızlıklar ve hayatımızda da blokajlar yaratabilir. Hastalıkların duygusal sebepleri hakkında bir çok makale okuyabilirsiniz.

    ** Burada önemli olan doktorunuza gidip tedavilerinize devam ederken bedenizinde hücresel hafızasında hastalığı sebep olan blokajları açmaktır … 

     Ayrıca Access beden prosesi aldığınızda siz sadece bedeninizi değil tüm hayatınızı da değiştirmektesiniz. Hatta Access kurucularından Gary Douglas der ki ‘Beden prosesleri eğitimlerinde biz bedenlere çalışıyoruz , kişilerin tüm hayatı değişiyor ’’

     Her türlü fiziksel ,psikolojik hastalık (kanser, romatizma , kas tutulmaları ,iktidarsızlık ,erken boşalma  gibi cinsellik sorunları , her türlü fıtık, diabet, idrar kaçırma, uyku apnesi, uygusuzluk ya da aşırı uyku problemleri , kilo problemleri, cilt problemleri, sedef, zona, sinir, kas, kemik problemleri, felç ,görme problemleri , işitme problemleri ,kaygı stres endişe hiperaktivite ve özellikle gençlerde dikkat eksikliği , sınav kaygıları )  gibi daha yüzlerce beden sorunları çok dinamik çalışan ve çok sayıda olumlu geri bildirim alınan 60’ın üzerinde beden prosesi vardır.

 ve beden sorunları için çok dinamik olarak çalışan yaklaşık 69 tane beden prosesi vardır. 

    Örnek access beden proseslerinden bir kaç tanesi ;  hücresel hafıza , MTVSS, Anafilatik şok ve gevşemenin karesi ,Eksi birin kare kökü…  

    HÜCRESEL HAFIZA

Bedendeki darbelerin ve hasarlı dokunun etkisini tersine çevirmek için ve elle yapılan pratik uygulamadır.

Hücresel Hafıza bakış açılarından saplanıp kalan hücrelerin kilitlerini açmakla ilgilidir.

İnanılmaz dinamik bir uygulamadır ve bedenin iyileşmeyi seçmesine izin vererek görünür mucizeler yaratır. Kullanıldığında insanlar da  olduğu kadar hayvanlar içinde yararlıdır.

    MOLEKÜLER BAĞLANTI ELEKTRON DEĞERİ DEĞİŞİM SİSTEMİ  (MTVSS)

MTVSS binlerce farklı şekilde kullanılabilir ve her seferinde farklı olasılıklar yaratır. 

MTVSS de bedenin hemen her işlevsel bozukluğunu silmek için sıklıkla seçilen araç olmaktadır. Bağışıklık Sistemi, sinir sistemi ( felç gibi ) ,dolaşım /solunum sistemi ,  sindirim sistemi ( mide ,bağırsak … vb ) ,  iskelet sistemi  (kemik ağrıları , romatizma , kaza sonucu oluşan ya da başka sebeplerden oluşan kemik sorunları ) ,üreme sistemi (iktidarsızlık , prostat gibi , rahim sorunları … )  üzerinde, bütün beden uygulamalarında kullanılabilir.  

MTVSS bedenimizi bütün alan boyutlar ve gerçeklikler boyunca değişikliğe uğratan yöntemleri silebilir, MTVSS’ i her hafta yaptırmak kaydıyla 20-30 hafta yaptırırsanız

bedeniniz aslında tasarlandığı şekilde görünmeye başlar.

    ANAFİLATİK ŞOK VE GEVŞEMENİN KARESİ 

Fazla çalışmaktan ya da yorgun kaslardan oluşan ağrılı bölgeye elle yapılan pratik uygulamadır.

Bu uygulama fazla egzersiz ya da buna benzer şeyler yapan kişiler için iyi bir uygulamadır. Bu uygulama kasların gergin, yoğun çalıştıkları ve gevşeyemedikleri her zaman uygunlanabilir. 

Bedenlerini sürekli çalıştıran sporcular ,yarışçılar , Seslerini ya da bedenlerini bir şekilde çok çalıştıran dansçılar ya da şarkıcılar için harika bir uygulamadır.

    EKSİ BİRİN KARE KÖKÜ 

Elle yapılan ve bedene normal insan için hastalık kabul edilen şeylerin dinamik biçimde üstesinden gelmesi için izin veren pratik uygulamadır.

Bağışıklık Sistemini değiştirir böylece tekrar hasta olma eğiliminde olmazsınız.

Soğuk algınlığı ve nezleyi birkaç saat içerisinde geçirebilir ve bütün Bağışıklık Sisteminizi ve işlevsel yapısını değiştirir.

ACCESS FACELIFT BEDEN PROSESİ (ENERJETİK BOTOX)

  • Access Facelift ile herhangi bir kozmetik kullanmadan yüzünüzü ve bedeninizi enerjetik olarak yeniler.Ayrıca yaşlanmanın belirtilerini de ortadan kaldırır.  Daha genç ve daha güzel görünürsünüz. En az 20 kez yapılırsa, kalıcı olduğu görülmektedir.
  • Ayrıca düzenli seanslar yapıldığında  yüzdeki yara ve sivilce izlerini de büyük oranda düzeltmektedir. 

💫 Eğer birisinin aşamadığı bir hastalığı varsa onlar kilittir ,bedenleri anahtardır. Bütün kilitleri kırmaya hazır mısınız ? 

Yasal Uyarı: Seanslar / dersler  bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.Mevcut tedavilerinize destek olmak amacıyla yapılmaktadır.  Lütfen doktorunuza başvurunuz …

Bilgi ve seans için : 05335088520 / mail@mayakoseoglu.com